Pierwsze zebranie członków naszego Oddziału PTF za nami.

Zgodnie z zapowiedzią , w sobotę 10 marca br. odbyło się pierwsze zebranie członków i sympatyków Kujawsko-Pomorskiego Oddziału PTF. Tematyka wystąpienia przygotowanego przez dr Justynę Stępkowską (Prawa i obowiązki fizjoterapeuty ) okazała się bardzo ciekawa i skłaniająca do szerokiej dyskusji.

Oprócz tematu przewodniego poruszono rownież bieżące sprawy dotyczące nas fizjoterapeutów , a mianowicie : zapowiadane zmiany w systemie specjalizacji , stan legislacyjny w temacie podmiotów leczniczych oraz zbliżający się ostateczny termin uzyskania prawa wykonywania zawodu.
Przy okazji planowania następnego zebrania ( prawdopodobnie w maju ) rozmawialiśmy także o najbardziej optymalnym dniach i godzinach rozpoczęcia przyszłych spotkań . Stosunkowo niska frekwencja sobotniego zebrania była odzwierciedleniem sygnałów dopływających do nas od potencjalnych uczestników o niefortunności zaproponowanego przez Zarząd terminu spotkania.
W tym miejscu zwracamy się do Państwa z prośbą o przesyłanie waszych propozycji dotyczących wskazania dnia w tygodniu i godziny rozpoczęcia naszych spotkań oraz tematykę jaką bylibyście Państwo szczególnie zainteresowani. Wasze sugestie można przesyłać korzystając z adresu mailowego naszego Oddziału lub poszczególnych członków Zarządu . Adresy mailowe są podane w zakładkach : Zarząd i Kontakt.

imageimageimage