I Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie szosowym.

Komunikat nr 1

Szanowni Państwo,

22 lipca 2018 roku odbędzie się w Inowrocławiu Ogólnopolski Wyścig Kolarski – Memoriał im. Wiesława Szczepańskiego ( http://inowroclaw.naszemiasto.pl/artykul/odszedl-wieslaw-szczepanski-czlowiek-ktory-lamal,4185164,art,t,id,tm.html ) , w ramach którego rozegrane zostaną także Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Fizjoterapeutów. Zawody organizują Stowarzyszenie “Szosa Kujawy”, Miasto Inowrocław, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu oraz Polskie Towarzystwo Fizjoterapii , Oddział Kujawsko-Pomorski. Podczas imprezy zaplanowano wyścigi na dwóch dystansach po ulicach Inowrocławia. Celem projektu jest wspomnienie imiennika memoriału , jego osiągnięć na polu kolarstwa oraz w działalności na rzecz osób niepełnosprawnych. Na tej bazie organizatorzy pragną odbudować tradycje kolarskie regionu, pobudzić ducha rywalizacji oraz promować aktywny wypoczynek.

Aby zapoznać się ze szczegółami wyścigu można zajrzeć do projektu regulaminu.

projekt-regulaminu-memorial-kolarski

W momencie uruchomienia procesu rejestracji chętnych do udziału w wyścigu , opublikujemy Komunikat nr 2 , w którym zamieszczony zostanie link do odpowiedniej strony.

Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie treści tego komunikatu w swoich środowiskach zawodowych i serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.