Zmarł nasz Kolega

Z przykrością zawiadamiamy, że w piątek 10 grudnia 2021 zmarł nasz kolega fizjoterapeuta

                                      Specjalista mgr Krzysztof Orpikowski

Kolega Krzysztof był wieloletnim kierownikiem Przychodni Fizjoterapeutycznej w Inowrocławiu, która pierwotnie działała jako Pracownia Fizjoterapii Dziecięcej przy ZOZ Inowrocław. Następnie podmiot został finalnie przemianowany na Niepubliczny Rehabilitacyjny Zakład Opieki Zdrowotnej InReha Sp. z o.o., na czele którego stał nasz Kolega. Był On wychowawcą wielu fizjoterapeutów, wielu z nich poszło własną drogą, ale wszyscy, którzy wyszli spod jego ręki są dobrymi fachowcami w zawodzie.                        Był orędownikiem naszej samodzielności zawodowej i był autentycznie dumny z powodu uchwalenia Ustawy o zawodzie fizjoterapeuty w 2015 roku.
Tracimy w Nim dobrego fachowca, ale przede wszystkim dobrego kolegę i człowieka.
W imieniu Zarządu Oddziału Kujawsko-Pomorskiego PTF oraz społeczności fizjoterapeutów Inowrocławia i naszego województwa, składamy szczere wyrazy współczucia najbliższym: Żonie , Córce i Synowi z Rodzinami.

Msza Święta za Krzysztofa zostanie odprawiona we wtorek 14.12.2021 o godzinie 16.00 w kościele Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu, aleja 800-lecia Inowrocławia 23.

Pogrzeb odbędzie się nazajutrz 15.12.2021 o godzinie 12.00 w Lipnie.