I Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie szosowym przeszły do historii.

Zgodnie z naszymi zapowiedziami 22 lipca 2018 odbyły się w Inowrocławiu I Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie szosowym w ramach Memoriału im. Wiesława Szczepańskiego.
Pierwszymi Mistrzami zostali:
w kategorii Pań – Stoń Sylwia
w kategorii Panów – Dzięgielewski Mateusz
Serdeczne gratulacje dla naszych Mistrzów.
Na podium , wśród Pań stanęły jeszcze:
na miejscu drugim – Marynowska Iwona,
a na trzecim – Stępowska Justyna.
Natomiast na podium wśród Panów znaleźli się:
na drugim miejscu – Jaźwa Paweł,
i na trzecim – Wolański Adam.
Również składamy gratulacje za zajęcie eksponowanych miejsc w wyścigu.
Dokładne wyniki wszystkich startujących można sprawdzić klikając w odnośnik: fizjo
Z atmosferą i przebiegiem zawodów możecie się Państwo zaznajomić czytając reportaż opublikowany na stronie głównej Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii:

Znamy mistrzów Polski fizjoterapeutów w kolarstwie szosowym


Po wyścigu i uroczystościach związanych z wręczaniem nagród w miasteczku zawodów, startujący fizjoterapeuci spotkali się w gościnnych progach Medical Spa na spotkaniu podsumowującym naszą imprezę sportową.
Na tym spotkaniu, krótko podsumowano zawody oraz zostały wręczone nagrody dla trzech pierwszych zawodników w kategoriach wiekowych. Wśród uczestników rozlosowano również wartościowe nagrody ufundowane przez wielu sponsorów.
Relację z tego sympatycznego spotkania wraz z prezentacją zdjęć przygotowaną przez patrona medialnego” inowroclaw.info.pl” proszę oglądać pod poniższym linkiem:

https://inowroclaw.info.pl/artykul/mistrzostwa-polski-fizjoterapeutow/483112
Ze swej strony dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaszczycenie swoją osobą I Mistrzostw Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie szosowym i zachęcamy innych do wzięcia czynnego udziału w podobnych przedsięwzięciach w przyszłych latach.